İş yerinden indirim almak için üye iş yeri karekodunu okutup, açılan ekrandan iş yerini Facebook'ta paylaşmanız gerekmektedir. Yukarıdaki butona tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

FOREVER REKLAM'DA %10 İNDİRİM

Hemen siz de üye olun, Dopingle'nin ayrıcalıklarını yaşayın.

Dopingle-bursa-osmangazi-uye-is-yerleri

Forever Reklam olarak bir firmanın tüm reklâm, tanıtım ve matbaa ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Birbirine yakın hizmet veren birçok firmayı diğerlerinden ayıran en önemli özelliğin müşteri hizmetleri olduğuna inanmaktayız. Aynı kulvardaki diğer firmalara göre en büyük farkımız, deneyimimiz ve müşterilerimize gösterdiğimiz ilgidir. Forever Reklam olarak, zamanında iş teslimi, kaliteli ürün ve uygun fiyatları size sunmaktayız.


FOREVER REKLAM Matbaacılık bu konuda size en iyi hizmeti vermek için grafik ve basım konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Kartvizitten, kitaba kadar bireysel ve kurumsal, Broşür, Katalog, Antetli Kağıt, Antetli Zarf, Resmi Evrak basımı gibi kağıt ve karton üzerine basılı altı yüz çeşidi aşkın ürün yelpazesiyle, hedef kitlenizi etkileyen , kalitenizi yansıtan, güncel tasarım ve uygulamalar için hizmetinizdeyiz. Seçkin kadro, kaliteli hizmet ve yılların deneyimi burada birleşiyor.


Sabit Telefon : 0(224) 222 00 50
Grafik Tasarım : 0(545) 428 1680
Matbaa & Baskı : 0(545) 428 1680
Yazılım ve Bilişim : 0(545) 428 1680
İŞ YERİ HAKKINDA MEMNUNİYET VE MEMNUNİYETSİZLİKLERİNİZİ 
EN ALTTA YORUMDA BELİRTEBİLİRSİNİZ

Dopingle

Hiç yorum yok

Yorum Gönderme

Ana Sayfa