İş yerinden indirim almak için üye iş yeri karekodunu okutup, açılan ekrandan iş yerini Facebook'ta paylaşmanız gerekmektedir. Yukarıdaki butona tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

OMEGA PATENT'TE %5 İNDİRİM

Hemen siz de üye olun, Dopingle'nin ayrıcalıklarını yaşayın.

Dopingle-istanbul-Pendik-üye-is-yerleri

OMEGA PATENT olarak; Fikri ve Sınaî Mülkiyet Hakları konusunda müvekkillerimize hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup, tescilin sağladığı avantajlar konusunda bilgilendirmeyi ve oluşabilecek taklitlere karşı kapsamlı koruma sağlanması amacıyla danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 

İletişim bilgileri DÜRÜSTLÜK, GÜVENİLİRLİK, HIZLILIK, ÇÖZÜM ODAKLILIK ve GİZLİLİK ESASLARINI çalışma ahlakımız olarak benimseyip, değerlerimizi ve ilkelerimizi bu çizgiler doğrultusunda korumayı, böylelikle müvekkillerimize doğru hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Müvekkillerimizin gitgide zorlaşan rekabet alanı içerisinde hem maddi hem de manevi olarak hak kayıplarına uğramamaları adına, tescil başvurusu gerçekleştirilmeden önce markaları, buluşları ve tasarımları TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU veritabanı üzerinden araştırılmakta ve tespit edilen risk ve analizler raporumuz ile birlikte paylaşılmaktadır. Bu çalışmamız ile siz değerli müvekkillerimizi her zaman daha ileriye götürecek en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Her Daim Dürüst ve Güvene Dayalı Bir İşbirliği Sağlamamız Dileğiyle,

İLKELERİMİZ

-Fikirlerinize Tescil ile Değer Katmak
-Beklentilerinize Kalite ile Karşılık Vermek
-İnovatif Fikirler Üreterek Sürekli Gelişmek
-Gizlilik Esasına Dayalı Çalışma Ahlakına Sahip Olmak
-Taklite Değil, Özgün Olana Yönlendirmek
-Sorumluluk Bilincini Kaybetmemek
-Fikri ve Sınai Hakların rekabet gücüne artı sağlayacak şekilde kullanılmasını sağlamak

HİZMETLERİMİZ
Marka Tescili
Patent Tescili
Tasarım Tescili
Alan Adı Tahsisi
Telif Hakları
ISO danışmanlık
TSE
CE Belgelendirme
İş Güvenliği

İŞ YERİ HAKKINDA MEMNUNİYET VE MEMNUNİYETSİZLİKLERİNİZİ 
EN ALTTA YORUMDA BELİRTEBİLİRSİNİZ

Dopingle

Hiç yorum yok

Yorum Gönderme

Ana Sayfa