İş yerinden indirim almak için üye iş yeri karekodunu okutup, açılan ekrandan iş yerini Facebook'ta paylaşmanız gerekmektedir. Yukarıdaki butona tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

EVİNESA HOME YENİŞEHİR'DE %10-%15 İNDİRİM

Sizi de Dopingle ailesi arasında görmek isteriz...

dopingle-bursa-yenisehir-üye-isyerleri

Karaca, Evinesa, Remington, Eloktrolüx, Falez ve Fakir gibi bir çok markayı bünyesinde bulunduran Evinesa Home Yenişehir, Dopingle üye iş yeri karekodunu okutup iş yerini sosyal medyada paylaşan müşterilerine peşin alımlarda %15, taksitli alımlarda %10 indirim yapıyor. Ayrıca iş yeri sahibi  Süreyya Sarı Pesuva Design markası ile de nişan, düğün, sünnet organizasyonları düzenlemekte ve sünnet magneti, kapı süsü, nişan magneti, masa üstü isimlik, nişan çikolatası vb ürünler yapmaktadır.


bursa-yenisehir-dopingle-uye-isyerleri bursa-yenisehir-dopingle-uye-isyerleri bursa-yenisehir-dopingle-uye-isyerleri bursa-yenisehir-dopingle-uye-isyerleri bursa-yenisehir-dopingle-uye-isyerleri bursa-yenisehir-dopingle-uye-isyerleri bursa-yenisehir-dopingle-uye-isyerleri bursa-yenisehir-dopingle-uye-isyerleri bursa-yenisehir-dopingle-uye-isyerleri bursa-yenisehir-dopingle-uye-isyerleri

İŞ YERİ HAKKINDA MEMNUNİYET VE MEMNUNİYETSİZLİKLERİNİZİ 
EN ALTTA YORUMDA BELİRTEBİLİRSİNİZ 

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Ana Sayfa